Samsung BN44-01014A Monit�r Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 3,16 Amper (3160 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 60 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 19v 3.16a 6.5*4.4mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduðu modeller :
Samsung BN44-01014A Monitör
Samsung Odyssey G5 32" Kavisli Va Gaming Monitör