Dell HA65NS2-00 7.4x5.0mm Notebook Adaptörü
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 3,34 Amper (3340 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 65 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 3.34a 7.4*5.0mm Pinli Uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Dell 6TM1C 7.4*5.0mm Notebook