Sony APDP-160A1 C Lcd Led Tv Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 8,21 Amper (8210 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 160 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 8.21a 6.5*4.4mm pinli uç