Hp Delta ADP-330BB BF 4.5x3.0m Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 16,92 Amper (16920 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 330 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 16.92a 4.5*3.0mm Pinli Uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Hp Delta ADP-330BB BF 4.5*3.0mm Notebook