Dell HA90PE0-00 Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,62 Amper (4620 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 4.62a 7.4*5.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Dell 00W6KV Notebook
Dell 028F6C Notebook
Dell 0928G4 Notebook
Dell 099H58 Notebook
Dell 0C2984 Notebook
Dell 0GX808 Notebook
Dell 0HN662 Notebook
Dell 0J62H3 Notebook
Dell 0K8WXN Notebook
Dell 0K9TGR Notebook
Dell 0KD8HY Notebook
Dell 0KT2MG Notebook
Dell 0MK947 Notebook
Dell 0MV2MM Notebook
Dell 0N6M8J Notebook
Dell 0P0PT9 Notebook
Dell 0R8D4D Notebook
Dell 0V3KCV 7.4*5.0mm Notebook
Dell 0W6KV Notebook
Dell 0YD644 Notebook
Dell 0YD9W8 Notebook
Dell 0YY20N 7.4*5.0mm Notebook
Dell 2H098 Notebook
Dell 310-2860 7.4*5.0mm Notebook
Dell 310-2862 7.4*5.0mm Notebook
Dell 310-3149 90W Notebook
Dell 310-3399 90W Notebook
Dell 310-4002 90W Notebook
Dell 310-6325 90W Notebook
Dell 310-7699 90w Laptop
Dell 310-7712 90w Laptop
Dell 310-7744 90W Notebook
Dell 310-8363 90W Notebook
Dell 310-8941 90W Notebook
Dell 332-1833 Notebook
Dell 6KXKH Notebook
Dell 7W104 7.4*5.0mm Notebook
Dell 9T215 7.4*5.0mm Notebook