Msi Delta ADP-330GB D Rectangl Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 16,5 Amper (16500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 330 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 16.5a 4pin Usb Tip Rectangle Uç