Chicony A18-280P1A Usb Tip Notebook Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 14 Amper (14000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 280 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 14a 4pin Usb Tip Rectangle Uç