Delta ADP-240EB D 4.5x3.0mm No Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 12 Amper (12000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 240 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 12a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Chicony A20-240P2A 4.5*3.0mm Notebook
Chicony A240A010P 4.5*3.0mm Notebook
Delta ADP-240EB D 4.5*3.0mm Notebook
Gigabyte Aero 16 OLED (2023) Laptop
Gigabyte Aero 16 OLED BKF Laptop
Gigabyte Aero 16 OLED BSF Laptop
Gigabyte Aorus 15 (Intel 12th Gen) Laptop
Gigabyte Aorus 15 KE4 Laptop
Gigabyte Aorus 15 KE5 Laptop
Gigabyte Aorus 15 XE4 Laptop
Gigabyte Aorus 15 XE5 Laptop
Gigabyte Aorus 15 YE4 Laptop
Gigabyte Aorus 15 YE5 Laptop
Gigabyte Aorus 16X (2024) Laptop
Gigabyte Aorus 16X 9KG Laptop
Gigabyte Aorus 16X 9SG Laptop
Gigabyte Aorus 16X AKG Laptop
Gigabyte Aorus 16X ASG Laptop
Gigabyte Aorus 16X X6LAG Laptop
Gigabyte Aorus 17 (Intel 12th Gen) Laptop
Gigabyte Aorus 17 KE4 Laptop
Gigabyte Aorus 17 KE5 Laptop
Gigabyte Aorus 17 RX7P Notebook
Gigabyte Aorus 17 XE4 Laptop
Gigabyte Aorus 17 XE5 Laptop
Gigabyte Aorus 17 YE4 Laptop
Gigabyte Aorus 17 YE5 Laptop
Gigabyte Aorus 7 (2023) Laptop
Gigabyte Aorus 7 9KF Laptop
Gigabyte Aorus 7 9MF Laptop
Gigabyte Aorus Elite 16 AE6H Laptop
Gigabyte Aorus Elite16 BWH Laptop
Gigabyte Gaming A16 Pro DXH Laptop
Gigabyte Gaming A16 Pro DYH Laptop
Gigabyte Gaming A16 Pro GA6DH Laptop
Msi ADP-240EB D 4.5*3.0mm Notebook