Msi Chicony A20-240P2A 4.5x3.0 Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 12 Amper (12000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 240 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 12a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Chicony A20-240P2A 4.5*3.0mm Notebook