Harman-Kardon NSA40ED-190200 Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 2,1 Amper (2100 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 40 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 2.1a 5.5*2.1mm uçlu