SAW30A-120-2000G Notebook Adaptörü
12 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 12 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 2 Amper (2000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 24 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 12v 2a 3.5mm 1.35mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper Nirvana C350 12V 2A Notebook
Casper Nirvana C350.6287-8U00T Notebook
Geo GeoBook 3 Notebook
Hometech 700C (HTC14M) Notebook
Hometech 700C Notebook
Hometech Alfa 140A Notebook