Asus A19-090P2A 4.5x3.0mm Notebook Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,74 Amper (4740 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 4.74a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A19-090P2A 4.5*3.0mm Notebook