Msi A21-200P2B 4.5x3.0mm Laptop Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 10 Amper (10000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 200 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 10a 4.5*3.0mm pinli uç