Asus A20-200P1A 6.0x3.7mm Notebook Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 10 Amper (10000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 200 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 10a 6.0*3.7mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A20-200P1A 6.0*3.7mm Notebook