Asus A19-090P2A 5.5x2.5mm Notebook Adaptörü
Orjinal Spot Adaptör
(KDV Dahil)
Bu Adaptör için 2 farklı seçenek bulunmaktadır.
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,74 Amper (4740 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 4.74a 5.5*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A19-090P2A 5.5*2.5mm
Asus A19-090P2A 5.5*2.5mm Notebook