Asus Vivo AiO V222GAK-BA025M PC Adaptörü
1
Orjinal Spot Adaptör
(KDV Dahil)
Bu Adaptör için 2 farklı seçenek bulunmaktadır.
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,74 Amper (4740 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 4.74a 5.5*2.5mm uçlu