Hp A120A00AL-HW01 7.4x5.0mm Adaptörü
18,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 18,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,5 Amper (6500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 18.5v 6.5a 7.4*5.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Hp 384022-001 7.4*5.0mm
Hp 384022-002 7.4*5.0mm
Hp 391174-001 7.4*5.0mm
Hp 463555-001 7.4*5.0mm
Hp 463555-002 7.4*5.0mm
Hp 463953-001 7.4*5.0mm
Hp 519331-001 7.4*5.0mm
Hp 519331-002 7.4*5.0mm
Hp 609941-001 7.4*5.0mm
Hp A120A00AL-HW01 7.4*5.0mm