Samsung BN44-00917A Monit�r Adaptörü
14 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 1,79 Amper (1790 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 25 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 14v 1.79a 6.5*4.4mm uçlu