Samsung BN44-00394A Monit�r Adaptörü
14 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 2,14 Amper (2140 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 30 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 14v 2.14a 6.5mm*4.4mm pinli uç