Asus X515JA-EJ045 Notebook Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 2,37 Amper (2370 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 45 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 2.37a 4.0*1.35mm uçlu