Asus X540LJ-XX065D Notebook Adaptörü
1
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 3,42 Amper (3420 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 65 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 3.42a 4mm*1.35mm uçlu