BN44-00486B Adaptörü
14 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 1,43 Amper (1430 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 20 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 14v 1.43a 6.5*4.4mm Pinli Uç