Msi Chicony A330A018P Rectangl Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 16,92 Amper (16920 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 330 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 16.92a 4pin Usb Tip Rectangle Uç