Dell HA45NM140 4.5x3.0mm Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 2,31 Amper (2310 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 45 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 2.31a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Dell HA45NM140 4.5*3.0mm Notebook