Dell HKA65NM201 4.5x3.0mm Notebook Adaptörü
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 3,34 Amper (3340 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 65 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 3.34a 4.5mm*3mm pinli uç