Dve DSA-60PFB-12 1 120500 4 Pin Adaptörü
12 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 12 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 5 Amper (5000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 60 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 12v 5a 4pin (ters)
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Dve DSA-60PFB-12 1 120500 4 Pin