Hp Z2 Mini G4 TPC-F115-DM-135 Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,9 Amper (6900 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 135 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 6.9a 7.4mm*5.0mm Pinli uç (180k)
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Hp 481420-001 7.4*5.0mm
Hp 482133-001 7.4*5.0mm
Hp 647982-001 7.4*5.0mm
Hp 648964-001 7.4*5.0mm
Hp 866252-001 7.4*5.0mm
Hp 910846-001 7.4*5.0mm