Delta ADP-120MH D 5.5x2.5mm No Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,15 Amper (6150 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 6.15a 5.5*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Chicony A12-120P1A Notebook
Delta ADP-120MH D 5.5*2.5mm Notebook