Asus A17-150P1A 5.5x2.5mm Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,7 Amper (7700 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 7.7a 5.5*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A17-150P1A 5.5*2.5mm Notebook