Hp ADP-150XB B Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,7 Amper (7700 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 7.7a 4.5*3.0mm Mavi Pinli Uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Hp 775626-003 4.5*3.0mm Notebook
Hp 776620-001
Hp 917649-001 4.5*3.0mm Laptop
Hp 917649-850 4.5*3.0mm Notebook
Hp 917677-003 4.5*3.0mm Notebook