Casper A12-065N2A 4.0x1.7mm No Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 3,42 Amper (3420 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 65 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 3.42a 4.0*1.7mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper A12-065N2A 4.0*1.7mm Notebook
Casper A18-065N3A 4.0*1.7mm Notebook
Casper CBL Notebook
Casper Nirvana CN-VLC4030A Notebook
Casper Nirvana S500 Notebook
Chicony A12-065N2A 4.0*1.7mm Notebook