Asus ADP-230GB B 6.0x3.7mm Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 11,8 Amper (11800 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 230 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 11.8a 6.0*3.7mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus ADP-230GB B 6.0*3.7mm Notebook