Asus A15-120P1A 6.0x3.7mm Notebook Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,3 Amper (6300 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 6.32a 6.0*3.7mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A15-120P1A 6.0*3.7mm Notebook