AOC 215LM00055 Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 1,3 Amper (1300 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 25 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 1.3a 5.5mm x 2.5mm uçlu