Dell LA90PM111 4.5x3.0mm Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Orjinal Spot Adaptör
(KDV Dahil)
Bu Adaptör için 2 farklı seçenek bulunmaktadır.
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,62 Amper (4620 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 4.62a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Dell LA90PM111 4.5*3.0mm Notebook