Dell LA180PM180 Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 9,23 Amper (9230 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 180 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 9.23a 7.4*5.0mm Pinli Uç