Chicony A17-180P4B 4.5x3.0mm N Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 9 Amper (9000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 180 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 9a 4.5mm*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper Excalibur G870 180W Notebook