Msi Chicony A18-150P1A 4.5x3.0 Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,5 Amper (7500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 7.5a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A18-150P1A 4.5*3.0mm Notebook