Msi A16-135P1B 5.5x2.5mm Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,92 Amper (6920 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 135 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 6.92a 5.5*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Chicony A135A007P 5.5*2.5mm Notebook
Chicony A16-135P1B 5.5*2.5mm Notebook
Msi A135A007P 5.5*2.5mm Notebook
Msi A16-135P1B 5.5*2.5mm Notebook