Chicony A17-230P1A 7.4x5.0mm N Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 11,8 Amper (11800 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 230 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 11.8a 7.4*5.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper Excalibur G900 230W 7.4*5.0mm
Casper Excalibur G911 (11.Nesil) 230W Laptop