Casper Chicony A120A032L 7.4x5 Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,32 Amper (6320 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 6.32a 7.4x5.0mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper Chicony A120A032L 7.4*5.0mm Notebook