Asus A17-180P1A 6.0x3.7mm Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 9,23 Amper (9230 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 180 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 9.23a 6.0*3.7mm Pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A17-180P1A 6.0*3.7mm