Casper A15-150P1A 5.5x2.5mm No Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,89 Amper (7890 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 7.89a 5.5mm*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Acer PA-1131-05 5.5*2.5mm Notebook
Casper A15-150P1A 5.5*2.5mm Notebook
Chicony A15-150P1A 5.5*2.5mm Notebook
D-link DNS-343 Nas
Fsp FSP150-ABBN3 5.5*2.5mm Notebook
Monster A15-150P1A 5.5*2.5mm Notebook
Monster Abra A5 V18.1 Notebook
Monster Abra A5 V18.1.1 Notebook
Monster Abra A5 V18.2 Notebook
Monster Abra A5 V18.2.1 Notebook
Monster Abra A7 V11.2 Notebook
Monster Abra A7 V11.4 Notebook
Monster Abra A7 V11.4.1 Notebook
Monster Abra A7 V11.5 Notebook
Monster Abra A7 V11.5.1 Notebook
Monster FSP150-ABBN3 5.5*2.5mm Notebook
Msi Chicony A15-150P1A 5.5*2.5mm Notebook