Samsung BN44-00888A Monit�r Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 4,74 Amper (4740 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 19v 4.74a 6.5mm*4.4mm pinli uç