Samsung LC34F791WQMXUF 34 Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 4,74 Amper (4740 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 90 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 4.74a 6.5mm*4.4mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Lg P42
Samsung A7819_KDY Monitör
Samsung BN44-00888A Monitör
Samsung C34F791 Monitör
Samsung CF791 Monitör
Samsung LC34F791WQMXUF 34" Monitör