Casper A15-150P1A 7.4x5.0mm No Adaptörü
19 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,89 Amper (7890 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 7.89a 7.4mm*5mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Casper A15-150P1A 7.4*5.0mm Notebook
Casper Chicony A150A008L 7.4*5.0mm Laptop
Casper Excalibur G770 (12.Nesil) Notebook
Casper Excalibur G850 Notebook
Chicony A150A008L 7.4*5.0mm Laptop
Chicony A15-150P1A 7.4*5.0mm Notebook
Msi Chicony A15-150P1A 7.4*5.0mm Notebook