Dell GA240PE1-00 Notebook Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 12,3 Amper (12300 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 240 W
Adaptör Stok Durumu : Sorunuz
Ürün Açıklaması : 19.5v 12.3a 7.4*5.0mm pinli uç 240w