Chicony A15-180P1A 7.4x5.0mm N Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 9,23 Amper (9230 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 180 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 9.23a 7.4mm*5.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Acer ADP-180MB K 7.4*5.0mm Notebook
Acer Predator 17 7.4x5.0mm Notebook
Acer Predator 17 G5-793 Notebook
Acer Predator 17 N15P4 180W Notebook
Acer Predator 17 N15P4 G5-793 180W Notebook
Chicony A15-180P1A 7.4*5.0mm Notebook
Chicony A180A012L 7.4*5.0mm Notebook
Delta ADP-180MB K 7.4*5.0mm Notebook
Msi ADP-180MB K 7.4*5.0mm Notebook
Msi Chicony A15-180P1A 7.4*5.0mm Notebook