Asus 0A001-00081500 150W Notebook Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 7,5 Amper (7500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 150 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 7.5a 6mm*3.7mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus 0A001-00081500 150W Notebook