Msi A400A001P Rectangle Usb Ti Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 20 Amper (20000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 400 W
Adaptör Stok Durumu : Sorunuz
Ürün Açıklaması : 20v 20a 4pin Usb Tip Rectangle Uç